"باید احمدی نژاد را حفظ کرد. باید کمک کرد احمدی نژاد درون نظام و سرباز ولایت بماند. هر کس دلسوز نظام و پیرو رهبری است باید دنبال این باشد. کسانی که می کوشند هر چه زودتر احمدی نژاد را بر علیه رهبری بشورانند و مقابل رهبری قرار دهند، خائن به انقلابند. اینان اگر ولایتمدارند باید بفهمند رهبری این مشی را قبول ندارد. "

مدت ها بود می خواستم در این زمینه خطی بنویسم. حتی یکی، دو مطلب هم نوشتم که در پیش نویس وبلاگ موجود است.

این مدت ها که می گویم از همان شب های فاطمیه مسجد دانشگاه است که دوستانی که فکر می کنند بصیرت از بطن مادر به روحشان دمیده شده دلم را به درد آورده بودند.

به قول حاج آقای قاسمیان در همان شبهای فاطمیه، ما پتانسیل بنی صدرسازی داریم!

می ترسیدم و هنوز هم می ترسم آنچه که دوستان جنبش سبزیمان را از آن نهی می کردیم روزی دامن خودمان را بگیرد.

پ.ن : صحبت های حاج آقای قاسمیان در پنج شب اول ایام در مسجد دانشگاه بسیار شنیدنیست. توصیه می کنم حتما گوش کنید. خصوصا توصیه شنیدن دوباره و بادقت را به دوستانی دارم که از روی یک جمله حاج آقا، کوه خودشان را، به اشتباه، ساختند و برگه ضدولایتی احمدی نژاد را همان شب اول میان خودشان امضا کردند.

/ 2 نظر / 11 بازدید
بشری

تو اصلا تحمل مخالف خودتو نداری [زبان] 8 سال دار و دسته سیدخندان سعی کردند شعار زنده باد مخالف من را احیا کنند ؛ حیف حیف ...[نیشخند] داشتید بحث میکردید؛ بحث همینه دیگه ! این یعنی اونا همچین تصوری داشتن در مورد خودشون؟ بصیرت از بطن مادر... [متفکر] من که کلا بصیرت ندارم.اما از چشممون افتاد دکتر، نافرم[ناراحت]

بشری

با پاسخ ات به کامنت ام موافقم !! ولی با متن ات نه [زبان]