دیروز،امروز، فردا

چقدر بعضی از این اصلاح طلب ها بی شرفند! ...

/ 4 نظر / 10 بازدید
منصوره

لیلا جان در زمینه سیاسی خیلی تند می ری. یادمه سال های اول دانشگاه با هم دوست تر بودیم و من حتی مدل حرف زدن و صدات رو دوست داشتم تا اینکه یکبار سر احمدی نزاد و هاشمی باهات بحث کردم و به نظرم خیلی تند حرف زدی(تند حرف زدیم). بعد از اون کاملا ناخواسته دیگه حسم برنگشت که نگشت. به نظرم اصلا ارزش نداره دوستیا به خاطر تندروی سیاسی (که توش توهین هم هست) خراب بشه!

منصوره

سلام عزیز جان:دی دوست داشتم قبلا هم کامنت بگذارم ولی دیگه پیر شدم:دی اینکه می گی با خیلی ها اینجوری بحث می کنی قبول که بعضیا حساس نیستن ولی بحث سر درستیه این کاره. به نظرم از یک حدی که بگذره اخلاقی نیست و ما مجاز نیستیم(البته من خودم اینقدرا اهل مراعات نیستم). ضمنا منم با آدم های زیادی بحث کردم و با اکثرشون هم عقیده نبودم ولی انصافا این جمله ای که تو نوشتی رو کسی قبلا نگفته بود تازه اونم بعد از همچین مناظره هایی که اصلاح طلبا میان که فقط در عرصه حضور داشته باشن نه اینکه درست حرفشون رو بزنن. در آخر اینکه نگفتم طرفدار طیف خاصی هستم فقط با نحوه ی بحث کردنت مشکل داشتم.

منصوره

البته حرف اصلیم این بود که رعایت نکردن بعضی از حریم ها به صورت ناخودآگاه دوستی ها رو خراب می کنه و ممکنه دیر و زود و بین آدم ها با حساسیت های مختلف اختلاف ایجاد کنه. ببخش زیادی توضیح دادم.

منصوره

اهل بحثیا:دی فقط یک مورد کوچیک را خواستم یادآوری کنم عزیز[لبخند]